„Największą słabością jest poddanie się, najpewniejszą drogą do sukcesu jest próbowanie po prostu jeszcze raz.”

Thomas Edison

O czym rozmawiamy podczas konsultacji wizerunkowej?
Zastanawiamy się nad czym chcesz popracować. Na spotkaniu Ty mówisz, ja słucham uważnie i notuję. Jestem wykwalifikowana w kilku dziedzinach, tylko od Ciebie zależy z której części mojego doświadczenia chcesz skorzystać.
Jakie usługi wykonuje beauty coach?
Mobilny Gabinet Kosmetyczny, Stylizacje wizerunkowe, sesje coachingowe w pełnym zakresie.
Ile czasu trwają zabiegi kosmetyczne twarzy i działa?
Wszystko zależy od wcześniejszego ustalenia rodzaju i ilości zabiegów. Średnio to od 3 do i 4,5 godzin, lecz jeśli dochodzi do tego Stylizacja i Przymiarki nowej garderoby przywiezionej przeze mnie, to na pewno dłużej, do ok. 6 godz.
Widziałam fajne pakiety, ale jestem z innego miasta. Czy mogę wykonać te zabiegi w Krakowie?
Tak, pracuję w całej Polsce i dojeżdżam do klientów doliczając tylko koszty dojazdu.
Jakie zabiegi kosmetyczne można wykonać w mobilnym gabinecie?
Wykonuję szeroki wachlarz zabiegów na twarz, szyję, dekolt, to m.in., kosmetyka biała, peelingi chemiczne na twarz i ciało, mezoterapia igłowa twarzy, szyi, dekoltu, głowy, dłoni, zabiegi na ciało, wosk ciała, manicure, manicure japoński, hybryda, żel, akryl, pedicure tradycyjny, pedicure lecznicy, pedicure hybrydowy, henna brwi i rzęs
Jakie usługi można wykonać podczas jednej wizyty?
W ramach jednej wizyty mogę zająć się zabiegami kosmetycznymi twarzy, pielęgnacją dłoni i stóp, sesją coachingową, przeglądem szafy, przymiarkami nowej garderoby.
Jak wyglądają Zakupy ze Stylistką?
Preferuję dowóz zakupów do klienta, kiedy ustalamy wcześniej kwotę i w umówionym terminie jednorazowo lub kilka razy w miesiącu dowożę do Ciebie nowe zestawy i uzupełniam garderobę stopniowo.
Czy mogę umówić się ze Stylistką na zakupy w sklepie lub centrum handlowym?
Tak jak wyżej, ustalamy cel i jeśli jest to uzupełnienie garderoby, staram się przygotować zestawy już wcześniej, żeby jak najmniej czasu poświęcić na poszukiwania.
Korzystam z usług kosmetyczki w innym gabinecie, robiąc zabiegi mojej ulubionej marki. Nie znam marki Twoich zabiegów, co wtedy proponujesz?
Możesz zamówić u mnie zabieg innej firmy, pod warunkiem, że wykupisz pakiet 10 zabiegów kosmetycznych, Twój komfort jest dla mnie najważniejszy.
Jak wygląda budowanie marki?
Zajmujemy się wszystkim kompleksowo i rozpoczynamy prace na wszystkich szczeblach: zabiegi kosmetyczne twarzy i ciała, sesje coachingowe (minimum 10 spotkań w odstępie co 14-21 dni), przegląd szafy, uzupełnienie garderoby przywożę wg ustalonej wcześniej kwoty miesięcznie lub jednorazowo. Sukcesywnie pracujemy nad poprawieniem Twojej pewności siebie i budowaniem Twojej marki i stylu.
Ile czasu trwa budowanie marki?
Moi klienci zazwyczaj są już moimi stałymi klientami i budowanie marki trwa latami, lecz to chyba już tylko z wygody i obustronnej sympatii. Tutaj wszystko zależy od Ciebie i od Twojej oceny. Zakończy się wtedy, kiedy Ty będziesz gotowa i pewna.
Jak wyglądają sesje coachingowe?
Umawiamy się na sesje indywidualne, telefoniczne lub online i ustalamy cel spotkania. Pracujemy na Twoich zasobach, ja zadaję Ci pytania: co jest dla Ciebie ważne? Co możemy zrobić z tym, aby być bliżej celu? Kto może Ci pomóc osiągnąć ten cel? Sesje odbywają się co 14-21 dni, a minimum to 10 spotkań, czas pojedynczej sesji to 45-60 min.
Jestem osobą pracująca do późnych godzin wieczornych, czy z beauty coachem mogę umówić się wieczorem?
Tak, wachlarz czasowy jest nieograniczony i ja sama najczęściej pracuję do późnych godzin wieczornych.

Umów się na konsultację.