„Moda przemija, styl pozostaje.”

Coco Chanel

O mnie

MSP to ja, Małgorzata Serafińska-Pawłowicz. Jestem coachem, trenerką wizerunku, kosmetyczką, mamą dwóch kochanych urwisów i spełnioną żoną, autorką projektu „Your style makes your mark”.

 

Swoją drogę do pracy z kreowaniem wizerunku zaczęłam w Akademii Wizerunku Moniki Jurczyk „Osy”, Szefowej Wszystkich Szaf oraz podczas studiów zawodowych ACSTH ICF w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid. Uwielbiam modę, jestem technikiem odzieżowym i jako stylistka znam się na niej dosłownie od podszewki. Kosmetologia to moja ogromna pasja, wiem, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja i ile siły daje kobiecie dobry wygląd. Żeby jak najlepiej podejść do tego projektu i zapewnić wysoki standard jakości mojej pracy, połączyłam te wszystkie doświadczenia w funkcję beauty coacha.

Dzięki pracy w prestiżowym salonie kosmetycznym Lancome, miałam wspaniałą szansą szkolić się pod okiem cenionych profesjonalistów w Paryżu, m.in., z kosmetyki pielęgnacyjnej i makijażu. Kolejny etap mojej kariery to praca w salonie Le Spa, gdzie pracowałam z jedną z moich ulubionych marek kosmetycznych, Guerlain. W tym renomowanym salonie w Warszawie przeszłam także kompletny zakres szkoleń i pracowałam w pełnym zakresie jako kosmetyczka, pedicurzystka i manicurzystka. Kwalifikacje z dziedziny pielęgnacji dłoni i stóp poszerzyłam w firmie O.P.I, szkoliłam się w Łodzi i w Madrycie. Brałam również udział w szkoleniach z medycyny estetycznej dedykowanych kosmetyczkom i oczywiście w szkoleniach z pierwszej pomocy oraz anatomii z firmy MEAA by Dermatic.

Moje dotychczasowe doświadczenia doprowadziły mnie do powstania projektu „Your style makes your mark”, w którym łączę w jeden zawód: stylistkę, kosmetologa i coacha. W moim projekcie pomagam odnaleźć siłę, podkreślić osobowość, wydobyć Twoją wyjątkowość. Moja praca łączy kwestie dbania o wygląd zewnętrzny z potrzebami rozwoju wewnętrznego. Przez kształtowanie własnego stylu podpowiadam, jak zbudować markę, którą jesteś Ty.
Jako MSP beauty coach z moim wieloletnim doświadczeniem jak właściwie zadbać o garderobę, urodę i wiarę w siebie chcę przekazać, że Ty też możesz osiągnąć swój cel.

Serdecznie zapraszam,

 

Małgorzata Serafińska-Pawłowicz,
Your style makes your mark.

„Obchodzi mnie przyszłość, bo zamierzam spełnić w niej resztę życia.”

Karol Kettering

Umów się na konsultację.