„Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym.”

Helen Keller

Babski wieczór.

 

Zaproś koleżankę lub koleżanki i zorganizuj grupowe spa! To fantastyczny pomysł na kobiece wieczory.
Koleżanki, sushi, wino i zabiegi spa na twarz, dłonie i ciało, to wszystko czego potrzebujesz. Zabiegi kosmetyczne na twarz, szyję i dekolt (nawilżające, dotleniające, dla skóry dojrzałej, dopasowane do potrzeb Twojej skóry), manicure + pedicure i zabieg spa na dłonie i stopy.

Możliwość zamówienia na wieczór sushi i wina w cenie 300 zł/ 2 osoby.

Cena:

1000 zł

czas min. 6 godz.

KONTAKT

Królowe życia.

 

Bądź jak królowa, zaplanuj weekend tylko dla siebie i poczuj się jak ona.
Zadbaj o fantastyczny czas dla siebie przeznaczony na relaks i domowe spa. Nie musisz nigdzie wychodzić, to mój Mobilny Gabinet Kosmetyczny przyjedzie do Ciebie i spędzisz kilka godzin relaksu tam, gdzie czujesz się najlepiej.Umów się z beauty coachem w zaciszu swojego domu. Po sesji relaksu przy zabiegach kosmetycznych poprowadzę sesję coachingową o budowaniu świadomości Twojego stylu, to wstęp do tworzenia własnej marki, przegląd szafy i ustalenie czego jeszcze potrzebujesz? Jak możemy to osiągnąć? Ile czasu nam to zajmie?

 

Na pierwszy dzień składają się zabiegi kosmetyczny na twarz, szyję i dekolt (nawilżające, dotleniające, dla skóry dojrzałej, dopasowane do potrzeb Twojej skóry), manicure lub hybryda na dłonie + pedicure.

 

Spotkanie w drugim dniu to przegląd szafy, gdzie ustalamy, co możemy wykorzystać z Twojej obecnej garderoby, co dobrze jest dokupić, a co nie jest nam już potrzebne. Praca podczas przeglądu garderoby jest sesją coachingową budowania świadomości własnej marki i stylu.

 

Cena dwudniowego pakietu:

1500 zł

czas 10 godz.

KONTAKT

Wieczór dla par.

 

To czas na wspólny wieczór w zabieganym życiu. Zrób niespodziankę swojej drugiej połówce i zorganizuj wspólne spa w domowym zaciszu, to będzie dla Was niezapomniany, romantyczny moment.
Świece, muzyka i relaks razem z ukochaną osobą. Możliwość dołączenia sesji coachingowej dla par.
Dwa zabiegi kosmetyczne na twarz dla niej i dla niego, manicure + pedicure.

Cena:

800 zł

czas min. 6 godz.

+ sesja dla pary 200 zł, czas 45 min.

KONTAKT

Prezent dla mamy.

 

Nasze mamy często stawiają nas na pierwszym miejscu i zapominają o sobie. Czas to zmienić! Zrób jej niespodziankę i podaruj czas tylko dla mamy. Podziękuj za to, że jest, pokaż, jak bardzo ją doceniasz.
Zamów kosmetyczkę do domu mamy, zadbaj o jej chwilę przyjemności, a na pewno się ucieszy, poczuje pięknie i kobieco.
Zabieg pielęgnacyjny twarz, szyja i dekolt dla skóry dojrzałej (dotleniający, ujędrniający, napinający), manicure + pedicure, henna brwi i rzęs.

Cena:

500 zł

czas 4 godz.

KONTAKT

Wieczór przed weselem.

 

Z myślą o Pannie Młodej, druhnie, mamie lub przyszłej teściowej.
W szale przedweselnych przygotowań znajdź czas na chwilę relaksu i odprężenia, zorganizuj sobie wieczór spa przed tym ważnym wydarzeniem w Twoim życiu.
Zabiegi na twarz, ciało, dłonie i stopy na pewno Cię odprężą. A jeżeli to nie Ty potrzebujesz relaksu, może warto zadbać o taki pakiet dla kogoś bliskiego? Mama lub przyszła teściowa z pewnością docenią, że pomyślałaś o nich w tym szczególnym momencie.
Sesje coachingowe w tym czasie na pewno dodadzą wsparcia. Pomogą także odpowiedzieć na pytania jak wejść w nową rolę kochającej żony? Jak zostać fantastyczną mamą w przyszłości? Jak stać się dobrą teściową? Jak zbudować trwałą relację z synową?
Zabiegi pielęgnacyjne na twarz, szyję i dekolt (przeciwzmarszczkowy, dotleniający, napinający), hybryda na dłonie + hybryda na stopy, zabieg spa na dłonie i stopy, sesja coachingowa 60-minutowa.

 

Cena:

800 zł/osoba

czas 5 godz.

(możliwość utworzenia pakietu grupowego po uprzedniej konsultacji telefonicznej.)

KONTAKT

Umów się na konsultację.